Ballina Bota Momenti tronditës: Makina përplas 22-vjeçaren (VIDEO)

Momenti tronditës: Makina përplas 22-vjeçaren (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur një grua e cila po kalonte me vrap në mes të rrugës me përplaset nga një makinë.

22-vjeçarja Minerva F.S. shihet duke kaluar rrugën me 3 korsi me taka të larta dhe duke folur në telefon.

Gruaja kalon 2 makina duke ecur me vrap por kur shkon në korsinë e tretë një makinë shihet duke ardhur me shpejtësi dhe e përplas atë.

Nga goditja makina e fut atë nën rrota dhe e tërheq zvarrë për disa metra.

Fatmirësiht vajza mundi që të mbijetojë nga ky aksident tmerrshëm.

Skena tronditëse u kap nga kamerat e rrugës në qytetin e Nogales, Meksikë.(TemA)

@tn.lajmelokale
@tetovanews