Ballina Aktualitet Kosovë Një femër nga Podujeva qëllon vetën me armë

Një femër nga Podujeva qëllon vetën me armë

Sipas policisë ajo është dërguar për tretman mjekësor, ku më pas është liruar për në shtëpi

Revolja e llojit Ekol Tuna është konfiskuar dhe e njëjta ishte në pronësi të bashkëshortit të saj./Lajmi.net/

Artikulli paraprak‘Hello Kitty’ treni më i ri në Japoni
Artikulli tjetër13 gjëra që nuk i keni ditur për Gjibraltarin