Ballina Bota Putin: Sanksionet nuk do të frenojnë zhvillimin e Rusisë

Putin: Sanksionet nuk do të frenojnë zhvillimin e Rusisë

Sanksionet nuk do të jenë në gjendje të “frenojnë” zhvillimin e Rusisë si dhe të përshkruajë sovranitetin e saj.

Kështu tha presidenti rus Vladimir Putin dhe shtoi se vendi i tij do të jetë ose jo sovran

“Ne nuk jemi të befasuar nga ekzistenca e disa kufizimeve dhe sanksioneve, nuk na frikëson dhe nuk do të na detyrojë kurrë të heqim dorë nga mënyra e pavarur dhe sovrane e zhvillimit. Po nisem nga fakti se Rusia ose do të jetë sovrane apo jo dhe natyrisht populli rus gjithmonë do të zgjedhë të parën”, tha ai, transmeton Klan Kosova

Artikulli paraprakGURËT RRËSHQITËN NGA MALI, SHIKONI SI U KATANDIS AUTOBUSI (VIDEO)
Artikulli tjetërShenjat që tregojnë se zemra juaj nuk po punon siç duhet