Ballina Aktualitet Lajme Tragjedi në Peshkopi, djali vret nënën dhe babanë (VIDEO)

Tragjedi në Peshkopi, djali vret nënën dhe babanë (VIDEO)

Dramë në një familje të qytetit të Peshkopisë. Djali 26 vjeçar ka vrarë me armë zjarri automatik babanë dhe nënën e tij.
Viktimat janë identifikuar nga policia si Flamur Sela, 55 vjeç, dhe Zeqimete Sela, 50 vjeçe. Krimi ndodhi mesditën e sotme në lagjen Llixha.

Informacionet e para tregojnë se i riu kishte ardhur dje nga Anglia.

Policia ka arritur të kapë autorin e vrasjes, Qemal Sela. Grupi hetimor vijon hetimet në vendin e ngjarjes. Po hetohet për zbardhjen e shkqeve të kësaj ngjarje

Informacion paraprak i policise: Në lagjen “Llixha”, Qyteti Peshkopi, ka ndodhur nje vrasje në familje. Shtetasi Qemal Sela, rreth 26 vjeç, ka vrarë me armë zjarri automatik babain dhe nënën e tij , shtetasit : Flamur Sela, 55 vjeç, dhe Zeqimete Sela, 50 vjeçe, banues në Peshkopi. Policia në kohë rekord ka arritur të kapë autorin e vrasjes. Grupi hetimor vijon hetimet në vendin e ngjarjes. Po hetohet për zbardhjen e shkqeve të kësaj ngjarje./oranews/

Artikulli paraprakKUMANOVË, ME DIPLOMË FALSE ËSHTË PUNËSUAR NË DSK
Artikulli tjetërPUSHTETI DHE OPOZITA BASHKË PËR T’U FSHIRË BORXHET E VJETRA QYTETARËVE