Ballina Bota “Zgjohu! Je i goditur në kokë!” Trump i përgjigjet De Niro

“Zgjohu! Je i goditur në kokë!” Trump i përgjigjet De Niro

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, sulmoi më së fundmi yllin e HollyWood Robert De Niro pas fjalimit eksploziv të këtij të fundit një ceremoni të ndarjes së çmimeve.

De Niro, i cili shprehu duke bërtitur se do të donte të godiste presidentin, mori një mori me duartrokitje gjatë natës të Tony Awards.

Në një tweet nga vetë presidenti, Trump shkruan për De Niron duke e përshkruar atë si të “pirë nga goditjet.”

Ai shkruan: “Robert De Niro, një njeri me një nivel shumë të vogël inteligjence, është gjuajtur në kokë shumë herë nga boksierë të vërtetë nëpër filmat e tij. E vështrova dje dhe vërtetë mendoj se është i sëmurë”./TCH/

Artikulli paraprakKuvendi i Maqedonisë sot “zgjohet” me parulla “Tradhëtarë”
Artikulli tjetërZaev e Dimitrov kundër Ivanovit: Askush nuk mund të pengojë të ardhmen e Maqedonisë