Ballina Bota Aksident në urë, ja çfarë i ndodh kamionit (VIDEO)

Aksident në urë, ja çfarë i ndodh kamionit (VIDEO)

Një kamion për pak sa nuk ka përfunduar në lumë, pasi doli nga ura. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje në urën “JD Young”, e cila përshkon lumin Manatee në Florida.

Për shkak të këtij incidenti ura u bllokua, ndërsa autoritetet thanë se nuk pati persona të lënduar.Siç shihet dhe në këto pamje kabina e kamionit qëndronte e varur në urë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbërriti një tjetër kamion që bëri të mundur tërheqjen e tij. Shkaku i rrëzimi mbetet ende i paqartë, ndërsa vazhdojnë hetimet.

@tn.lajmelokale
@tetovanews