Ballina Sport Belgjika e mbyllë me avantazh pjesën e parë (VIDEO)

Belgjika e mbyllë me avantazh pjesën e parë (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa parë e ndeshjes në mes Belgjikë dhe Angisë, të cilat luajnë për medaljen e bronzt apo vendin e tretë në Botërorin “Rusi 2018”.
Belgjika ka kaluar në avantazh 1-0 përballë Anglisë.

Pas 4 minutash lojë ishte Meunier ai i cili shënoi golin e avantazhit.

Artikulli paraprakPolitikani gjerman: Trump mund t’a shkatërrojë NATO-n
Artikulli tjetërProgrami i ditës së prezantimit të Ronaldos te Juventusi