Ballina Sport Formacionet e gjysmëfinales, Kroaci – Angli

Formacionet e gjysmëfinales, Kroaci – Angli

Sot në orën 20:00 do të luhet gjysmëfinalja tjetër ndërmjet Kroacisë dhe Anglisë.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave:
Kroacia (4-2-3-1) Subasic; Vida, Lovren, Corluka, Strinic; Brozovic; Rebic, Rakitic, Modric, Perisic; Mandzukic.

Anglia (3-5-2) Pickford; Trippier, Stones, Maguire; Walker, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.

Artikulli paraprakKualifikimi i Francës mes historisë, kurioziteteve dhe statistikave
Artikulli tjetërE pabesueshme! Ky është 87-vjeçari që ka një familje me 346 pasardhës të gjallë