Ballina Sport I mrekullueshëm, shikoni çfarë bën Marcelo gjatë stërvitjes (VIDEO)

I mrekullueshëm, shikoni çfarë bën Marcelo gjatë stërvitjes (VIDEO)

Brazili është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Botës. Pas problemeve fizike, Marcelo tashmë është i gatshëm për të luajtur si titullar ndaj Belgjikës.Por së fundmi Marcelo na tregon edhe një herë që është një magjistar dhe me topin bën art.

Shikoni çfarë bën në stërvitje.

Artikulli paraprak“Irani do të vazhdojë marrëveshjen bërthamore pa praninë e SHBA-ve”
Artikulli tjetërTë ndash apo të mos ndash me të tjerët