Ballina Aktualitet Rajoni Njoftim i pazakontë, klubi futbollistik nga Shqipëria kërkon trajner në “Facebooku”

Njoftim i pazakontë, klubi futbollistik nga Shqipëria kërkon trajner në “Facebooku”

Klubi i Vllaznisë ka nxjerrë në faqen e saj të “Facebook”-ut një njoftim aspak të zakontë.

Klubi kërkon drejtor sportiv, trajner dhe u drejtohet të interesuarve që të dërgojnë CV në adresën e e-mailit të tyre, ose ta dërgojnë personalisht në zyrën e klubit.

Më poshtë njoftimi i KF Vllaznisë:

Artikulli paraprakVMRO-ja propozon emrat e anëtarëve të KSHZ-së
Artikulli tjetërZbulimet tronditëse për qytetërimin Ilir, të injoruara nga Akademitë dhe qeveritë shqiptare