Ballina Bota Pamjet mahnitëse të ciklonit në Detin e Zi

Pamjet mahnitëse të ciklonit në Detin e Zi

Ndryshimet klinatike të shpeshta dhe stuhia e shiut dhe erës kanë krijuar në Detin e Zi këtë valë uji dhe mjergullë spektakolare në formen e një cikloni.

Pamjet jane bërë pak dite me pare.

Artikulli paraprakReal Madridi nis përgatitjet për sezonin e ri
Artikulli tjetërGurët në veshka, ushqimet që nuk duhet t`i hani