Ballina Aktualitet Kosovë Shiu e breshëri e bllokojnë Prishtinën (VIDEO)

Shiu e breshëri e bllokojnë Prishtinën (VIDEO)

Kryeqyteti i Kosovës, Prishtina, sot u kaplua nga një shi i rrëmbyeshëm, përcjell gazetametro.net.

Shiu i rrëmbyeshëm i cili u përcjell nga bubullimat e shumta ka goditur të gjithë pjesët e Prishtinës.

Siq do të i shihni disa foto dhe video më poshtë të siguruar nga Metro, tani udhët e kryeqytetit janë vështirësuar për të kaluar, sidomos trotuarët për këmbësorë./gazetametro.net/

Artikulli paraprakPARTITË ARRIJNË DAKORDIM, SEANCA PËR KSHZ-NË SONTE NË ORA 18:00
Artikulli tjetërNjeriu më i moshuar në botë: 113 vjeçari tregon sekretin e jetëgjatësisë (VIDEO)