Ballina Bota VIDEO: Reagimi i frikshëm i Melanie Trump, pasi takohet me Vladimir Putin

VIDEO: Reagimi i frikshëm i Melanie Trump, pasi takohet me Vladimir Putin

Në takimin që ka zhvilluar me Vladimir Putin, presidenti amerikan Doland Trump kishte marrë me vete edhe bashkëshorten, Melanie.

Mediat kanë kapur një moment interesant, ndërkohë që Melanie takohej me Putin.

Pas kontaktit me këtë të fundit, Melanie, siç shihet edhe nga video, ka marrë një pamje frikësuese.

Ajo ngrin për një moment, pasi kishte shtrënguar duart me Putin, dhe më vonë duket se e merr veten.(TemA)

Artikulli paraprakLARJE PARASH PËRMES LOJËRAVE TË FATIT, GJOBË €80 MIJË PËR KAZINOT DHE BASTORET SPORTIVE (VIDEO)
Artikulli tjetërLladrovci ngre gishtin e mesit: Nuk ka bir nane që e ndal Kosovën