Ballina Aktualitet Rajoni Rama në Stamboll takohet me presidentin Erdogan (VIDEO)

Rama në Stamboll takohet me presidentin Erdogan (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi, ku ka zhvilluar edhe një takim me Presidentin Rexhep Tajip Erdogan, i cili e priti në Pallatin Beylerbeyi në Stamboll. Nuk ka një njoftim të vizitës së Ramës në Turqi, ndërsa kjo është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Presidentit turk, ku janë publikuar pamjet e takimit.

Artikulli paraprakNikolla hyn mes turmës, studentët e refuzojnë: Turp! Jep dorëheqjen (Video)
Artikulli tjetërStambolli dhe lidhja e tij me shqiptarët (VIDEO)