Ballina Kronika Bastiset lokali i lojërave të fatit, sekuestrohen 7 aparatura pokeri në Tetovë

Bastiset lokali i lojërave të fatit, sekuestrohen 7 aparatura pokeri në Tetovë

Gjatë bastisjes në një objekt në Tetovë policia ka gjetur dhe sekuestruar 7 aparatura pokeri, për të cilat nuk kishte dokumentacion adekuat, transmeton Tetova News.

Bastisja u realizua në një lokal të lojërave të fatit në rrugën “107” në Tetovë, njofton policia.

Po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit./tetova.com

Artikulli paraprakTë martën varroset kurbetçiu që humbi jetën pas aksidentit në Serbi
Artikulli tjetërEnde pa zgjidhje për lajmet e rreme