Ballina Bota Gjendet trup i pajetë i një 24-vjeçareje brenda një valixheje anës rrugës

Gjendet trup i pajetë i një 24-vjeçareje brenda një valixheje anës rrugës

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në New York. Një vajze e re është gjetur e vdekur brenda një valixheje, përgjatë një rruge në Greenwich dhe duart dhe këmbët i kishte të lidhura.

Sipas mediave të huaja, viktima është identifikuar si Valerie Reyes, 24 vjeç, nga New Rochelle, Nju Jork.

Zbulimi i tmerrshëm u bë të martën në mëngjes.

Reyes u pa për herë të fundit më 29 janar dhe u raportua se mungonte në Departamentin e Policisë New Rochelle, tha Policia e Greenwich Robert Berry në një deklaratë.

Shkaku i vdekjes së Reyes nuk është konfirmuar ende.

Shumë pjesë të provave të mundshme fizike janë mbledhur dhe rezultatet nga analiza e mjekësisë ligjore janë në pritje.

New Rochelle është rreth 12 milje larg nga Greenwich.

Policia po punon për gjetjen dhe kapjen e autorëve.

Artikulli paraprakStuhi me erë 110 km në orë dhe përmbytje gjatë natës në Rio de Janeiro të Brazilit (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërPër herë të parë rrëfehet e mitura nga Drenasi, tregon historinë me arsimtarin dhe policin… (VIDEO)