Ballina Kronika Shkup, një taksist është gjetur pa shenja jete në Stacionin Hekurudhor

Shkup, një taksist është gjetur pa shenja jete në Stacionin Hekurudhor

Policia ka njoftuar se një taksist është gjendur pa shenja jete pranë stacionit hekurudhor të Shkupit mbrëmjen e sotme. Bëhet fjalë për një taksist nga Shkupi me inicialet M.P (1961).

Nga Ministria e Brendshme thanë se personi i vdekur është gjetur pranë stacionit të trenit dhe mbi trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja keqtrajtimi. Informacione më të detajuara policia do t’i japi nesër pas ekspertizës që po kryen në vendin e ngjarjes.

Artikulli paraprakKomandant Sokoli ndërpret heshtjen: Do ta paguani sot ose pas 100 viteve!
Artikulli tjetërBanorët e fshatrave të Strugës në hall, hajdutët nuk ndalen, policia nuk reagon?!