Ballina Aktualitet Kosovë ​​Policia e Kosovës konfiskon aparaturën në dy kazino në veri të Mitrovicës...

​​Policia e Kosovës konfiskon aparaturën në dy kazino në veri të Mitrovicës (Video)

Njësiti për reagim të shpejtë i Policisë së Kosovës nga stacioni i veriut, ka hyrë me forcë në dy kazino “Millenium” dhe “Arena” në veri të Mitrovicës.

Siç raporton KosovaPress, gjatë aksionit policor, është konfiskuar aparatura që gjendje në lokale, si kompjuterë dhe pajisje të ngjashme.

Aksioni është zhvilluar rreth orës 19:30, ndërsa qytetarët nuk janë tubuar për të penguar ndërhyrjen e policisë./KosovaPress/

Artikulli paraprakSuper-dyshja Nush dhe Ana Kabashi vijnë me “Kqyre ti” (VIDEO)
Artikulli tjetërAnulimi i sanksioneve ndaj Koresë së Veriut, konfuzion me njoftimin e Trump