Ballina Sport Video/ Vetëm 10 sekonda, sportisti mposhtet me një goditje

Video/ Vetëm 10 sekonda, sportisti mposhtet me një goditje

Kanë mjaftuar vetëm dhjetë sekonda për një “knock-out” spektakolar.

Gjatë ndeshjes mes Movlid Khaybulaev dhe Damon Jackson, është dashur vetëm një goditje që ky i fundit të rrëzohet në tokë.

Goditja poshtë mjekrës e Khaybulaev ka qenë vendimtare për Jackson, i cili nuk mundi as të reagojë për t’u mbrojtur.

Më këtë fitore Khaybulaev, e cila rezulton dhe si fitorja më e shpejtë në Ligën Luftuese Profesionale (PLF), thellon rekordin në 13-0. / Opinion.al E.Xh.

Artikulli paraprakDyshohet se e zuri gjumi në timon duke shkuar për punë, humb jetën në aksident 28-vjeçari shqiptar në Itali
Artikulli tjetërNga java tjetër në kesh mund të paguani vetëm deri në 500 euro