E enjte, 5 Gusht, 2021

Shqiptari ia gjeti ilaçin koronavirusit! (VIDEO)

Must Read

Koronavirusi ka prekur jetën e çdo njeriu në planet, ka ndryshuar mënyrën tonë jetesës dhe pasojat do të jenë afatgjata. Janë mbyllur kufijtë e shteteve, shumë njerëz kanë ndërruar jetë. Presidentët, kryeministrat, ministrat, autoritetet shëndetësore të të gjitha vendeve, guvernatorët, mbretërit, princat, kryetarët e bashkive, prefektët…dalin shpesh me konferenca për shtyp dhe flasin për epideminë që ka kapluar planetin.Flasin për statistikat, kaq të prekur, kaq të shëruar, kaq persona nuk janë më, jemi në fazën e parë, jemi në fazën e dytë…

Po ky shqiptar ka mendimin e tij për gjithë këtë situatë dhe thotë se koronavirusi nuk e kap atë për shkak se rininë e tij është ushqyer me kulloshtër, madje e ka ngrënë bashkë me kakërdhi e qime…

Shiko videon:

Emisionin e plotë mund ta shikoni në videon në vazhdim:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Kosova përdor vetëm produkte serbe, habiten pse Bregoviçi këndon në Korçë

Kimete Berisha Një popull pa mbamendje! Menjëherë pas luftës, shqiptarët filluan të blejnë tulla nga Serbia, për t’i ndërtuar shtëpitë...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img