Ballina Koronavirusi Humb jetën nga Covid-19 ish kryebashkiaku i Pukës

Humb jetën nga Covid-19 ish kryebashkiaku i Pukës

Ka humbur jetën si pasojë e Covid, ish-kryebashkiaku i Pukës, Beqir Arifaj.

Mësohet se Arifaj ka ndërruar jetë ne orët e para te mëngjesit të sotëm.

Megjithëse tamponi kishte rezultuar negativ, ai ka shfaqur probleme shëndetësore dhe ishte dërguar menjëherë drejt Turqisë, por nuk ka arritur te mbijetojë.