Ballina Bota Rrëshqitje e frikshme dheu në Indonezi (VIDEO)

Rrëshqitje e frikshme dheu në Indonezi (VIDEO)

Gjatë gjithë janarit, nga Indonezia kanë vazhduar të vijnë lajme për tërmete aktivizim vullkani dhe përmbytje të mëdha në shumë zona të vendit.

Një rrëshqitje dheu që ka shembur shtëpitë është regjistruar më 26 janar në Bandar Lampung.

Shikoni pamjet:

Pamje të tjera nga zhvillimet e janarit në Indonezi: