Ballina Aktualitet Aktori i madh i humorit në zi/ Humb bashkëshorten nga COVID-19

Aktori i madh i humorit në zi/ Humb bashkëshorten nga COVID-19

COVID-19 ka shtuar numrin e viktimave në vend dhe ata janë të të gjitha moshave.

Ndërkohë mësohet që edhe mjeshtri i madh humorit shqiptar Muharrem Hoxha, ka humbur bashkëshorten e tij për shkak të COVID-19.

Jalldiz Hoxha, bashkëshortja e humoristit durrsak, Muharrem Hoxha është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, pasi humbi betejën me COVID-19.

Artikulli paraprakWizz Air sjell avionin e katërt në TIA: Nisin fluturimet direkte nga Tirana drejt Stockholm dhe Malmö
Artikulli tjetërVIDEO/ Kjo kafene nuk ka asnjë të punësuar dhe funksionon në bazë të nderit