Ballina Argëtim Showbiz I nënshtrohet testit për COVID-19, Beatrix Ramosaj shfaqet e shqetësuar nga shtrati

I nënshtrohet testit për COVID-19, Beatrix Ramosaj shfaqet e shqetësuar nga shtrati

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan shpeshherë foto të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka treguar se i është nënshtruar testit për koronavirus.

“Kam bërë testin për COVID-19 sot dhe shpresoj që të dalë negativ”, ka qenë mbishkrimi në fotografinë e publikuar në InstaStory.

Ndërkohë, këngëtarja shfaqet e shtrirë në shtrat dhe si duket mjaft e shqetësuar për rezultatin që do të presë.

Kujtojmë që projekti i fundit i Beatrix ka qenë videoklipi “Dancing With the Devil”, ku protagonist ishte këngëtari Eugent Bushpepa./abcnews.al

Artikulli paraprakKëto janë 4 shenjat e Horoskopit që marrin gjithmonë atë që duan
Artikulli tjetërLajçak: Kurti e di mirë që bashkësia ndërkombëtare pret që dialogu të vazhdojë