Ballina Kronika Ndihej fajtor që solli Covid-19 në shtëpi, V R E T veten...

Ndihej fajtor që solli Covid-19 në shtëpi, V R E T veten 35-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 35- vjeçar shqiptar është gjetur i  v d e k u r  mëngjesin e së shtunës (20 mars) në Theologos, Evia, nga gruaja dhe vëllai i tij, raportojnë mediat greke.

Sipas dëshmive, 35- vjeçari u gjet i  v a r u r  në një pemë. Mediat raportojnë se ai ndihej fajtor sepse solli koronavirusin në shtëpinë e tij.

35- vjeçari është babai i një vajze të vogël, i cili jetoi për disa vjet në fshatin e Komunës së Dirfion Messapia.

Artikulli paraprakAksion P O L I C O R në Strugë, janë vënë pas hekurave djemtë e Dilaver Bojkut
Artikulli tjetër“Dokumentet Konfidenciale”, Monitor Nordic: Zbulohet plani turk për të pushtuar ishujt në Egje