Ballina Top Lajm VIDEO/Bujar Qamili pas shërimit nga COVID-19: Isha në gjendje të rëndë shëndetësore,...

VIDEO/Bujar Qamili pas shërimit nga COVID-19: Isha në gjendje të rëndë shëndetësore, nuk e doja as jetën më

Këngëtari rrëfen për momentet e vështira në të cilat ka kaluar.

Këngëtari i njohur shqiptar, Bujar Qamili, muaj më parë u përball me koronavirusin.

Madje, këngëtari ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore, por fatmirësisht tashmë e ka kaluar këtë betejë.

Në një intervistë për “Sport Show”, artisti rrëfeu momentet e vështira në të cilat kaloi gjatë kohës kur ishte me COVID-19.

Ai tha se gjendja e tij shëndetësore kishte qenë aq e rëndë, saqë dëshironte të mos jetonte më.

“Me të vërtetë kam kaluar një problem shumë të madh, njerëzit ngaqë nuk e kanë provuar unë i shoh nëpër televizione, lokale, por të kenë kujdes të vendosin maskë për Zotin nuk ka gjë më të rëndë që mund të kalojë njeriu në jetë”, u shpreh ai.

Derisa e kujton atë periudhë dhe apelon për kujdes, këngëtari thotë se i duket se ka lindur për herë të dytë.

“Më mirë t’i them vdekjes më merr sa të kaloja gjithë atë periudhë një muaj. Ka qenë shumë shumë gjendje e rëndë, por kam lindur për të dytën herë”, ka thënë Qamili.

Artikulli paraprakBiden: Putin do të “paguajë çmim” për përzierjen në zgjedhjet e SHBA-së
Artikulli tjetërCeremonia aspak e zakontë, përcillet për në banesën e fundit mbreti Zulu