Ballina Aktualitet Ziadin Sela rezulton pozitiv me COVID-19

Ziadin Sela rezulton pozitiv me COVID-19

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka rezultuar pozitiv me virusin korona, pas testit PCR që ka bërë sot.

“Të dashur miq. Sot bëra PCR testin për COVID 19 dhe më duhet të ndaj me ju rezultatin e këtij testi. Është pozitiv.
Jam mirë, klinikisht pa ndonjë shqetësim, por protokollet mjeksore duhet respektuar prandaj më duhet të vetëizolohem për ca ditë. Respektoni masat, ruajeni veten dhe të tjerët…
I juaji Ziadin Sela” ka njoftuar Sela përmes Facebook.

Artikulli paraprakMaqedoni: Mbi një mijë pacientë të shtrirë në spitale për shkak të coronavirusit
Artikulli tjetërKURTI E OSMANI SIGUROJNË 62 VOTA, MJAFTUESHËM PËR TA FORMUAR QEVERINË E RE (VIDEO)