Ballina Bota VIDEO/ Papritur, nata u bë ditë: Çfarë kapën kamerat gjatë natës

VIDEO/ Papritur, nata u bë ditë: Çfarë kapën kamerat gjatë natës

Kamerat e sigurisë në shtëpinë e një personi në St. Augustine kanë kapur momentin e një meteori në qiell. Qindra banorë të Florida-s kanë raportuar se kanë parë një top zjarri në qiell i cili pas disa sekondave shpërtheu.

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 10:40 të pasdites.

Sipas banorëve, ishte meteori më i madh që kishin parë ndonjëherë./e.b-abcnews.al

Artikulli paraprakSi të përgatisni akullore vetëm me dy përbërës dhe pa sheqer (VIDEO)
Artikulli tjetërOBSH: Numri i rasteve të reja në botë është dyfishuar gjatë dy muajve të fundit