E martë, 3 Gusht, 2021

Dita e tretë e Euro 2020, sfidat e sotme

Must Read

Dita e tretë e Kampionatit Europian premton të tjera emocione ditën e sotme. Në orën 15:00, Anglia pret në stadiumin “Uembli” Kroacinë, një sfidë e vlefshme për grupin D.

Në orën 18:00 do jetë radha e debutimit të Maqedonisë së Veriut, e cila ka në përbërje edhe futbollistë shqiptarë dhe do të përballet me Austrinë në Bukuresht. Mbrëmja është rezervuar për duelin e Amsterdamit, mes Holandës dhe Ukrainës, përballje që nis në orën 21:00.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img