E martë, 3 Gusht, 2021

Pamje nga stuhia e fuqishme që kaploi sot Lipjanin (VIDEO)

Must Read

Erëra të forta dhe breshër kanë  g o d i t u r  qytetin e Lipjanit ditën e hënë.

Në këto pamje mund të shihni intensitetin e reshjeve dhe shiun e rrëmbyeshëm që ra mbi këtë qytet. Ende nuk dihet për dëmet që ka shkaktuar kjo stuhi. Bëhet e ditur sa ka ndërprerje të rrymës në shumë pjesë të qytetit.

Shikoni pamjet më poshtë:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img