E martë, 3 Gusht, 2021

Stuhia SH K A T Ë RR O N qytetin e Zyrihut (200 FOTO+VIDEO)

Must Read

Një stuhi e fuqishme shiu e breshri ka përfshirë qytetin e Zyrihut, ku si pasojë e erës së fortë janë sh k a k t u a r  përmbytje në disa rrugë.

Mediat vendase raportojnë se gjatë natës së kaluar në këtë qytet ka rënë më shumë se 4 cm shi.

Kjo situatë ka bërë që disa pemë të rrëzohen, duke bllokuar kështu rrugën dhe pezullimin e lëvizjes me makina.

Fatmirësisht nga kjo situatë nuk janë shkaktuar viktima apo persona të lënduar.


- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img