E hënë, 27 Shtator, 2021

Muriqi pas golit: Luajtëm më mirë se Greqia, me Spanjën luftojmë për 3 pikë

Must Read

Vedat Muriqi i cili shënoi në limit ndaj Greqisë duke shpëtuar nga humbja Dardanët ka folur pas ndeshjes.

Sulmuesi i Lazios tha se Kosova meritoi më shumë dhe se ekipi synon fitoren ndaj Spanjës.

“Sinqerisht po. Patëm topin më se sa ata sidomos në pjesën e dytë. Sulmuam, nuk u larguam prej sistemit dhe nuk luajtëm me topa të gjatë. U shpërblyem në fund. U gëzuam që ishte në minutën e fundit. sigurisht me Spanjën do të bëjmë maksimumin dhe luajmë për tre pikë. Pse jo”, tha ai.

Ai gjithashtu tha se sa më shumë që mbajnë ecurinë pa humbje është më mirë për ekipin dhe se ishin të kënaqur me kthimin e tifozëve në stadium. /abcnews/

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img