Ballina Sport Milani firmos me portierin e njohur

Milani firmos me portierin e njohur

Milani ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me portierin Antonio Mirante.

38-vjeçari ka firmosur deri në verën e vitit 2022 dhe do të mbajë numrin 83.

Italiani do të jenë në garë me Tatarusanun për vendin e titullarit, pas lëndimit të Mike Maignanit, i që do të mungojë deri në dhjetor.

Mirante gjatë karrierës së tij ka veshur edhe fanellën e Crotones, Sienës, Juventusit, Sampdorias, Parmas, Bolonjas dhe Romës.

Artikulli paraprakDeklarata e fortë e Anthony Fauci: Koronavirusi mund të mos eliminohet kurrë! Ja si mund të vihet nën kontroll pandemia
Artikulli tjetërJa si Londra i fsheh paratë e vjedhura nëpër botë