Ballina Bota Gjermani – Sot futet në fuqi lista e re e RKI për...

Gjermani – Sot futet në fuqi lista e re e RKI për vendet me rrezikshmëri të lartë! (VIDEO)

Sot (me 14 nëntor) futet në fuqi lista e re: Cilat vende shpallen të rrezikuara dhe cilat janë kushtet për udhëtime nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia e Veriut…?

Artikulli paraprakMaqedoni e Veriut: Nga nesër do të kërkohet certifikata për dy doza vaksine për të hyrë në ambiente hotelerike
Artikulli tjetërVIDEO/Tërmeti i fuqishëm trondit gjithë Lindjen e Mesme (Magnituda dhe Epiqendra)