Ballina Sport Cavani “fiksimi” i Barcelonës, dalin shifrat e ofertës për sulmuesin

Cavani “fiksimi” i Barcelonës, dalin shifrat e ofertës për sulmuesin

Edinson Cavani është sulmuesi i zgjedhur nga Barcelona. Sulmuesi nga Uruguai nuk po gjen hapësira te Manchester United.

Katalanasit tashmë kanë bërë një ofertë konkrete. Atij i ofrohen 3.5 milion euro dhe 1 milion euro në formë bonusesh deri në qershor.

Në sezonin e ri kushtet e kontratës ndryshojnë, me pagë 4.5 milion euro dhe bonuse që shkojnë deri në 1.5 milion euro. / abcnews.al

Artikulli paraprakAmbasadorët: Bllokimi i Maqedonisë së Veriut mund të shkaktojë destabilizimin e saj
Artikulli tjetërBrenda tri ditëve u shuan tre të rinj/ Kur një krahinë tronditet nga vdekja aksidentale e të rinjve të saj