Ballina Sport Daniel Wass transferohet tek Atletico Madrid

Daniel Wass transferohet tek Atletico Madrid

Daniel Wass ka mbërritur në Madrid, ku do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore dhe do të nënshkruajë kontratën që do ta lidhë me Atletico Madrid për sezonet e ardhshme.

Valencia pranoi ofertën e fundit nga ‘colchoneros’ pasi gjeti një zëvendësues për danezin, kontrata e të cilit do të përfundonte më 30 qershor.

Operacioni u mbyll për një shifër afërsisht 2.5 milionë euro./ h.ll/abcnews.al

Artikulli paraprakKy shtet evropian heq masat kufizuese nga 1 shkurti
Artikulli tjetërNdahet nga jeta mjeku i njohur nga Tetova (FOTO)