Ballina Sport Real Madrid në ankth, një lojtar rezulton pozitiv me COVID-19 dhe i...

Real Madrid në ankth, një lojtar rezulton pozitiv me COVID-19 dhe i tremben rasteve të reja

Real Madrid ka marrë një lajm të keq në prag të ndeshjesh ndaj Chelsea, e cila është e vlefshme për ndeshjen e kthimit të çerekfinales së Champions League.

Klubi spanjoll ka njoftuar në mënyrë zyrtare se mbrojtësi Jesus Vallejo ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Kjo nuk është një humbje serioze e ekipit të Ancelottit, por drejtuesit e klubit i tremben një infektimi në masë pasi djaloshi është stërvitur me ekipin e parë.

Priten të reja ditën e nesërme nga testet që do të bëhen./ h.ll/abcnews.al

Artikulli paraprakEMRAT/ Kush janë liderët e Ballkanit që përfunduan në listën e “zezë” të SHBA
Artikulli tjetërTeknika e frymëmarrjes që largon gjithë stresin