Ballina Bota Një zjarr i madh ka shpërthyer në një qendër biznesesh në Moskë...

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një qendër biznesesh në Moskë (VIDEO)

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një qendër biznesesh në Moskë.

Sipas mediave ruse flakët e zjarrit kanë “pushtuar” katër katet e para të ndërtesës e cila strehon një numër të madh zyrash nga kompani të ndryshme në Rusi.

Si pasojë e zjarri ekipet e shpëtimit kanë evakuuar personat që gjendeshin në ndërtesën e përfshirë nga flakët e zjarrit.

Ministria e Situatave Emergjente njoftoi se 120 persona janë evakuuar nga ndërtesa dhe se deri më tani nuk ka informacione për viktima./abcnews.al/

Artikulli paraprakIlaçi natyral për veshkat e pastra, sekreti fshihet vetëm te një frut (VIDEO)
Artikulli tjetërDANTE ALIGIERI – “KOMEDIA HYJNORE”