Ballina Sport Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani (VIDEO)

Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani (VIDEO)

Boksieri shqiptar Roberto Bakaj ka shënuar fitore të madhe në Bochum të Gjermanisë.

Shkodrani ka hedhur në tokë edhe kundërshtarin e tij të radhës, Ajubi.

Kjo ishte ndeshja e nëntë e tij dhe të gjitha fitore në boksin profesionist.

Bakaj ka bërë një paraqitje të shkëlqyer duke mos e vënë në asnjë çast në dyshim fitoren.

Herën e fundit, Roberto Bakaj u ndesh me një boksier serb të cilin e nokautoi për disa sekonda.

Artikulli paraprakLajm i trishtë: Djali i familjes Miftari në Rahovec gjendet pa shenja jete, dyshohet për vetëvrasje
Artikulli tjetërPolicia gjeti në vendngjarje sëpatë dhe litar, detaje nga vdekja e dyshimtë në Skenderaj