Ballina Bota Video: Ushtari bie përtokë pa ndjenja gjatë kurorëzimit të Charles!

Video: Ushtari bie përtokë pa ndjenja gjatë kurorëzimit të Charles!

Një ushtar që merrte pjesë në një ceremoni në Kalanë e Cardiff në Uells dje gjatë kurorëzimit të Charles III ra pa ndjenja dhe më pas u kap nga dy kolegë dhe u largua nga rreshti i ushtarëve.

Ushtari fatkeq është anëtar i Regjimentit të 104-të të Artilerisë Mbretërore, i cili ra pa ndjenja gjatë ceremonisë mbretërore për nder të kurorëzimit të mbretit Charles. Gardisti, pasi doli para një kompanie të formuar, humbet ndjenjat dhe bie me kokë në baltë. Pak çaste më vonë, mbërrijnë dy ushtarë dhe e tërheqin zvarrë gardianin pa ndjenja. Dhe ushtarët e tjerë më pas vazhdojnë me qetësi ceremoninë./tetova.com

Video bonus:

Artikulli paraprakPolice confirm deaths in Texas mall shooting; at least nine victims transported to hospitals (VIDEO)
Artikulli tjetërVIDEO/Humb jetën një person në autostradën Prizren – Gjakovë, u përplas me motoçikletë