Ballina Bota Video dramatike/ Gruaja kërkon të dalë nga avioni pasi pasagjeri ulur pranë...

Video dramatike/ Gruaja kërkon të dalë nga avioni pasi pasagjeri ulur pranë saj ‘nuk është i vërtetë’ (video-foto)

Video e një gruaje në bordin e fluturimit të linjave American Airlines po bëhet e kudondodhur në rrjet teksa kërkonte me alarm të dilte nga avioni pasi akuzonte pasagjerin e ulur në sediljen pranë saj se “nuk ishte i vërtetë”.

Në video vajza e shqetësuar shihet që ecët poshtë e lart avionit të mbushur me njerëz duke u treguar me zë të lartë pasagjerëve të tjerë se përse donte të dilte nga avioni.

“Po jua them tani, më lini të dal të zhdukem nga këtu. Kushdo mund ta besojë, ose mos ta besojë. Nuk më bëhet vonë fare!” thotë gruaja e tronditur.

“Ja ku po ja u them, ai b**tard aty, nuk është i vërtetë”.

Video më pas kap momentin kur shumica e pasagjerëve kthejnë kokën për të parë se për kë bëhej fjalë, por asgjë e qartë nuk kuptohet.

Gruaja e shqetësuar vazhdon më pas retorikën e saj armiqësore ndaj pasagjerit që beson se mund të shkaktojë një tragjedi në avion, duke thënë: “Ju mud të rrini në këtë avion dhe të vdisni me ta, por unë nuk do ta bëj”.

Por teksa ajo kthehet për ta dalë nga avioni, dëgjohet një pasagjer që i thotë me ironi: ‘Bye!’ (Mirupafshim).

@the.baronessa

WAS SHE LYING THO?!?!?!

♬ original sound – Juan Franqui

@knuckelslawncare #drunkonaplane ♬ original sound – Juan Franqui

Artikulli paraprakNjë spital belg krijoi një pavijon të veçantë ku kafshët shtëpiake vizitojnë pacientët
Artikulli tjetërPorosia e Clinton në Tiranë që humbi për shkak të përkthimit: Serbët gabuan që nuk dolën në zgjedhje