E hënë, 27 Shtator, 2021

TetovaNews

Kryeimami jep një version ku mund të kenë mbetur trupat e dy policëve të zhdukur (VIDEO)

Kryeimami i Kaçanikut Florim Neziraj, i cili në cilësinë e zhytësit që nga orët e mëngjesit i ka kërkuar policët e zhdukur nëpër lum. “Para urave ka vrimave të mëdha ku lumi futët në të dhe del sipër jashtë gypave...

Zgjerimi i koalicionit qeverisës, e konfirmon Zaev: Po bisedoj me Lëvizjen Besa, PDSH-në dhe partinë e Afrim Gashit…

Gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme, duke u përgjigjur në pyetjet e gazetarëve për zgjerimin e koalicionit qeverisës, kryeministri Zaev konfirmoi se po bisedon me 3 parti politike dhe atë Lëvizjen Besa, PDSH-në dhe partinë e Afrim...

VIDEO: Fantazëm në varreza? Burri filmon momentin e frikshëm

Ky është momenti i frikshëm kur një instruktor palestre pretendon se ka parë një fantazëm teksa me kamerën e tij ekploronte një varr 800-vjeçar. Një hije e bardhë paraqitet në kamerën e Tony Ferguson teksa ai investigonte në varrezat e...

Shkencëtari 104-vjeçar zgjedh eutanazinë: Më vjen keq që jetova kaq gjatë, tani dua të vdes

Shkencëtari më i moshuar në Australi, i cili shkaktoi një zhurmë të madhe në vendin e tij kur universiteti ku punonte vendosi ta largonte nga puna në moshën 102-vjeçare, ka hapur një debat tjetër me vendimin e tij për...

Protestë, kërkohet heqja e përmbaruesve (VIDEO)

Konfederata e Sindikatave të Lira proteston kundër zhvatjes së përmbaruesve dhe kushtet e këqija të punëtorëve, raporton SHENJA. Para nisjes së protestës u lëshuan fjalime të kryeministrit Zoran Zaev dhe zyrtarëve të tjerë të lartë të LSDM-së që gjatë fushatës...

Izraeli zbulon “arkivën bërthamore” të Iranit

Irani ka si qëllim krijimin e 5 bombave të mëdha bërthamore, të ngjashme me atë të hedhur në Hiroshima. Akuza e rëndë vjen nga Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu. Në një dalje publike, ai paraqiti mbi 100 mijë dokumente të...

Punon për një euro në ditë/Rrëfimi i një të burgosuri në Dubravë (VIDEO)

Avdyl Sylejmani 31-vjeçar nga Skenderaj që nga viti 2010 po vuan dënimin me burg prej më shumë se tetë viteve në Qendrën e Korrektuese në Dubravë, për një tentim vrasje që i njëjti e kishte bërë në vitin 2010. Sylejmani...

Studentja që shiti virgjërinë bie në dashuri me blerësin e saj

20-vjeçarja Jasmine që shiti virgjërinë e saj për 1.2 milionë Euro, thotë se ka rënë në dashuri me blerësin. Studentja nga Parisi, e cila shiti virgjërinë për të udhëtuar në botë dhe për të hapur biznesin e saj, shprehet...

Këto janë këngët hite më të papëlqyera në “Youtube” (Video)

Baby e Justin Bieber, Gangnam Style, Despacito, etj janë këngët që kanë thyer rrjetin dhe kanë grumbulluar miliarda klikime. Por fatkeqësisht rezultojnë dhe si këngët më të papëlqyera në “Youtube”. Le ti shohim më poshtë. Wrecking Ball, Miley Cyrus Rikthimi...

Patriku Irinej provokon sërish me deklaratat, fton serbët të kthehen në Kosovë

Nga Patrikana e Pejës, kreu i Kishës Ortodokse Serbe, patriku Irinej ka përçuar mesazhe provokuese duke thënë se “një nga problemet qendrore me të cilat përballet Kisha dhe populli serb është çështja e Kosovës, e cila prej kohësh është...

About Me

19495 POSTIME
0 KOMENTET
- Advertisement -spot_img

Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img