Ballina Kronika KRONIKA E DIASPORËS/ Kapet shqiptari me “shumë fytyra”

KRONIKA E DIASPORËS/ Kapet shqiptari me “shumë fytyra”

Fjala është për një 34-vjeçar shqiptar, i cili u arrestua dy ditë më parë sërish në shtetin grek.

Pasi u prangos në 2010-ën, u lirua një vit më vonë dhe u kthye në Shqipëri. 34-vjeçari shqiptar identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, ndryshoi emrin dhe të dhënat e tjera. Kështu shprehet një agjent i policisë greke, i cili ka ndjekur rastin e shqiptarit.

Lexo lajmin e plotë:

Artikulli paraprakBesarta Hamzë Jashari rrëfen në “Personale” (VIDEO+LIVE)
Artikulli tjetërKjo është historia më tronditëse, në emisionin e Arbana Osmanit