Me të pasmet shpërthyese, Flaka Krelani “tërbon” rrjetin me fustanin e ngushtë (FOTO+VIDEO)

0
24

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, jo pak herë di sesi të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj atraktive.

Nëse shkoni dhe i hidhni një sy profilit të saj në “Instagram”, do të vini re fotografi apo video ku ajo ekspozon format e saj trupore bombastike.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë të gjatë. Në pah ajo ka vënë të pasmet shpërthyese, për të cilat ka marrë edhe mjaft komente nga ndjekësit e saj.

Ndërkohë kujtojmë se Flaka është komentuar shpeshherë edhe për ndërhyrjet e mundshme që ka bërë. Por në intervista të ndryshme, ajo ka sqaruar se si qëndron e vërteta.

“’Nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nëns time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin”, është shprehur këngëtarja.