E enjte, 5 Gusht, 2021

“Super pjeshkë e ëmbël”, moderatorja sportive “djeg” rrjetin me format seksi (FOTO+VIDEO)

Must Read

Me postimet seksi që bën në profilin e saj në “Instagram” , Lei Kraja, tërheq shpeshherë vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Së fundmi, moderatorja sportive ka postuar një fotografi ku ekspozon linjat e saj trupore mjaft seksi. Lei mban veshur një fustan të ngushtë, i cili i tregon mjaft bukur edhe pjesën e bustit. Me flokët e gjata të lëshuara dhe me një make-up të theksuar, Kraja ka marrë qindra komplimente.

“Super seksi. Je superstar. Super pjeshkë e ëmbël. Ça ylli. Viti i Ri është më i bukur me ty. Çfarë bukurie. Të dua”, janë disa nga komentet që fansat i kanë lënë te poza që mori mijëra pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

Xhesi ❤️

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes 🙈🙈 @makeupbyanadervishi

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Shoots @armandhabazaj @evadibra @ogbyolagjoka

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Kosova përdor vetëm produkte serbe, habiten pse Bregoviçi këndon në Korçë

Kimete Berisha Një popull pa mbamendje! Menjëherë pas luftës, shqiptarët filluan të blejnë tulla nga Serbia, për t’i ndërtuar shtëpitë...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img