E enjte, 5 Gusht, 2021

Njihuni me “kuzhinierin” 1-vjeçar që po mahnit Instagramin (VIDEO)

Must Read

Kuzhinieri 1 vjeçar është kthyer në një personazh mjaft i njohur në mediat sociale. Ai tashmë ka më shumë se një milion ndjekës në Instagram. Në një postim në Instagram të vogëlushit shkruhet se atij i “pëlqen të gatuajë dhe të eksplorojë në kuzhinë”.

Përmes videove të publikuara në rrjetet sociale se si ai po ndihmon në përgatitjen e recetave.

https://youtu.be/TvmKxz976kM

Nëna e tij, Ashley Wian, në një prononcim për CNN është shprehur se videot filluan si një mënyrë për të ndarë ngazëllimin e djalit të saj në kuzhinë me miqtë dhe familjen.

“Gatimi është vetëm një nga shumë gjëra praktike që Kobe bën në shtëpi. Ai ka shumë qejf që e bën atë”, tha ajo.

Shfaqja e tij e gatimit ka kapur edhe disa momente interesante. Në një video, ai mund të dëgjohet duke thënë “Dada” për herë të parë./abcnews.al

https://youtu.be/oSfbxPB–k8

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Kosova përdor vetëm produkte serbe, habiten pse Bregoviçi këndon në Korçë

Kimete Berisha Një popull pa mbamendje! Menjëherë pas luftës, shqiptarët filluan të blejnë tulla nga Serbia, për t’i ndërtuar shtëpitë...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img