E martë, 19 Tetor, 2021

Kasami një baba i përkushtuar dhe i kujdesshëm, ndjek nga afër stërvitjet e të birit (VIDEO+FOTO)

Must Read

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami njëherit edhe kandidat për kryetar të Komunës së Tetovës në zgjedhjet lokale të 17 tetorit, ka shpërndarë dy fotografi në rrjetin social Facebook duke ndjekur nga afër stërvitjet e djalit të tij në futboll. Ai është një ndjekës i rregullt i të birit dhe se ai e ka pasion futbollin dhe sportin.

Ky është statusi Kasamit:
“Fëmijët kanë ëndrrat e tyre, ndërsa ne prindërit jemi ata që ëndrrat e tyre duhet t’i bëjmë realitet”, ka shkruar Kasami.

Komentet në postimin e tij janë të shumta:

Kjo modesti ne shtetet evropiane moti eshte.por ki zotri ashtu edhe ne jeten e ty private ashtu shtetrore po sillet njesoj si evropian.ishalla dhe te shpresojm se ky do te jese kryetar i par i Tetoves si Evropian.ky njeri eshte modest, human, puntor,ashtusi duhet te jese xhdo kush nga nee nisi nga vetvetja.urime ishalla populli kete radh te kishte mar mesim nga e kaluara dhe te gjykoje ne menyr demokratike dhe pa hile.sukse dhe te prift e mbara Z.Kryetar i popullit, shkruan një ndjekës i faqes së tij zyrtare në facebook.

Video bonus:

“Balkan Talks” fokusohet sot te realiteti politik në Republikën e Maqedonisë së Veriut në prag të zgjedhjeve të pushtetit lokal. Themeluesi i Lëvizjes BESA, z. Bilall Kasemi diskuton strategjinë dhe taktikat politike që po ndjek Lëvizja BESA përkundrejt këtyre zhvillimeve.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img