E hënë, 27 Shtator, 2021

Në Çair të Shkupit bëhen bashkë dasma shqiptare dhe maqedonase (VIDEO)

Must Read

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në lagjen Fushë Topanë të Shkupit.

Dy fqinj, njē shqiptarē dhe një maqedonas janë martuar në të njëjtën ditë dhe dasmorët në oborrin para ndërtesës kanë festuar bashkë martesën e çifteve të reja.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img