E martë, 19 Tetor, 2021

Argëtim

Rita Ora e Liam Payne performojnë “For You” te Jimmy Fallon (VIDEO)

Rita Ora e Liam Payne ishin mysafirë në emisionin e fundit të Jimmy Fallonit “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Ata performuan këngën e tyre “For You”, që është kolona zanore e “Fifty Shades Freed”. “Mysafirët Liam Payne dhe Rita Ora...

Vetëtima e kaltër: Ky është TAXI më i veçantë në botë (VIDEO)

Për çdo adhurues të veturave, ky TAXI është një përvojë e jashtëzakonshme. Evald Jåstad është një shofer taksie në Norvegji i cili ka një veturë jo të zakonshme për veturë taksie. Ai ka një veturë sportive Ford Focus RS e...

Patinazh mbi liqenin më të madh në botë (VIDEO)

Patinatorët kanë kapur pamjet e patinimit të guximshëm në sipërfaqen e ngrirë të liqenit Baikal, që është liqeni më i thellë në botë. Në këtë periudhë, pjesa më e madhe e liqenit është i ngrirë për shkak të temperaturave...

‘Oh m…’: Shihni se çfarë ndodh kur martohesh pa e parë nusen asnjëherë (VIDEO)

Keni pyetur veten se si janë martuar dikur në Shqipëri, kur nuk e shihnin nusen asnjëherë deri ditën e dasmës? Nëse doni të dini se çfarë ndodh, atëherë shihni këtë video. Ajo tregon momentin kur një dhëndër e sheh nusen e...

Cilët janë më të mirë në shtrat, grekët apo shqiptarët, kështu përgjigjet Anxhela Peristeri (VIDEO)

Së fundmi Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ku i është dashur ti përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme. Ashtu siç ka treguar edhe vetë Anxhela ajo ka jetuar për disa vite në Greqi një...

Diona Fona publikon këngë të re (Video)

Këngëtarja e re, Diona Fona, e ka publikuar këngën e re së bashku me videoklip, të titulluar “Ikim”. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shkruar: “Kom pas qef me pru diçka më ndryshe këtë herë dhe ta zbuloni...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img