Ballina Aktualitet Kultura Një vizitë në ambientet e provave të SHKASH “Xheladin Zeqiri”- Tetovë dhe...

Një vizitë në ambientet e provave të SHKASH “Xheladin Zeqiri”- Tetovë dhe një intervistë me koreografin Remzi Matoshi (VIDEO)

Një vizitë në ambientet e provave të SHKASH “Xheladin Zeqiri”- Tetovë dhe një intervistë me koreografin Remzi Matoshi:

Artikulli paraprakI gëzuar që Top Channel po gjuan përsëri me “top” mbi Edi Ramën
Artikulli tjetërËmbëlsira 6000 vjeçare, më e shëndetshmja në botë për të shëruar sëmundjet